головна послуги портфоліо питання і відповіді контакти

печатки та штампи
сувенірна продукція для бізнеса

X

Питання та відповіді

Які документи небхідно для замовлення печатки?
Для замовлення печатки потрібна лише Виписка з Єдиного Державного Реєстру. Якщо фізична особа-підприємець, для замовлення печатки достатньо ідентифікаційного номера фізичної особи.

Чи є можливість оплатити безготівковою формою оплати?
Так, у нас є можливість оплатити виготовлення печатки або штампу по безготівковій формі оплати. В такому разі, вам буде надано всі необхідні документи для оплати.

Як довго Виготовляемо печатку або штамп?
Всі замовлення, зазвичай, виконуються, в день замовлення. Якщо потрібне термінове виготовлення печатки, в такому випадку виготовляємо печатку протягом однієї години, якщо потрібно виготовити печатку, по відбитку, в цьому випадку може знадобитися додатковий час.

Як захистити печатку від підробки?
Кожна печатка, вироблена нашою компанією має елементи захисту. Тому, ми різко знижуємо ймовірність підробки печатки, виготовленої у нас.

Що робити, якщо загублено печатку?
Якщо Ваша печатка: загублена або зношена, вимагає доповнень або змін, Ви можете замовити у нас копію печатки по відбитку. Для того що б, виготовити точну копію печатки необхідний відбиток Вашої печатки, по можливості, що стоїть на чистому аркуші. Якщо відбиток поставити на чистому папері неможливо, можна зробити копію печатки поставлену, на будь-якому документі, в такому випадку, як правило, відбиток стоїть на аркуші з текстом, тоді на відновлення може знадобитися більше часу.

Немає часу завітати до офіса за замовленням?
Ми можемо доставити вашу печатку або штамп по місту. При цьому оплата за печатку проводиться тільки на картку Приват Банк або рахунок компанії. При замовленні через сайт доставка проводиться через 3-4 години з моменту оплати завмолення у робочій день з 10.00 до 18.00. Вартість доставки 40 грн.

Якщо я перебуваю в іншому місті чи можу я зробити замовлення?
Так можете. Замовлення можете здійснити через нашу форму онлайн замовлення печатки, при цьому виславши копії необхідних документів на нашу пошту info@vektor.lviv.ua. Доставку замовлення виконуємо черз кур'єрську службу "Нова пошта" в будь-яке місто.

З якими службами доставки працюєте?
Наша компанія віддає перевагу службі "Нова пошта". При бажанні можемо відправити через будь-яку іншу. При цьому, вартість доставки може бути збільшена.