Головна Портфоліо Питання та відповіді Контакти
+38 (067) 527-75-15 +38 (073) 527-75-15 info@vektor.lviv.ua
Для ФОП Для ТзОВ, ПП.. Для Адвокатів Для Лікаря Для Ветлікаря Для Офісу

Виготовлення факсиміле (штамп-підпис)

Факсиміле є точно відтвореній копією чиєї-небудь підпису, рукописи або гравюри. Їх часто використовують на підприємствах, де необхідно масове проставлення підпису відповідальної особи, для цього достатньо мати лише його факсиміле варіант.

Документи, на яких присутня дана підпис, є офіційними і несуть таку ж юридичну відповідальність, як і документи з оригіналом підпису, але все ж факсиміле слід використовувати з обережністю, не довіряючи її некомпетентним особам, щоб уникнути конфліктних ситуацій. Для цього ми рекомендуємо укладати спеціальний договір про згоду сторін надавати і використовувати факсиміле підпис в комерційних чи інших цілях як всередині фірми, так і за її межами.

Економте час, замовляйте факсиміле не виходячи із офіса.
Для замовлення факсиміле зробіть кілька варіантів підпису на папері обведіть розпис, який найбільш сподобався вам та виміряйте розмір підпису, зробіть фото або скан підпису, заповніть форму замовлення, яка розташована нижче. Заповніть у формі замовлення необхідні поля (Ваше ім'я, контактний телефон, прикріпіть фото або скан підпису). Після чого очікуйте підтвердження замовлення від менеджера і час коли можна буде забрати замовлення. Бажаємо успіху!Замовлення факсиміле

Додати скан або фото підпису: