Головна Портфоліо Питання та відповіді Контакти
+38 (067) 527-75-15 +38 (073) 527-75-15 info@vektor.lviv.ua
Для ФОП Для ТзОВ, ПП.. Для Адвокатів Для Лікаря Для Ветлікаря Для Офісу

Чохли для печаток

Захисні футляри для фурнітури. Тримає форму, закривається і добре захищає печатку від пилу, вологи і механічних пошкоджень. Для зберігання фурнітури в складеному або розкладеному стані. Матеріал - штучна шкіри. Колір чохла: бежевий, синій, чорний, корічневий. Наші футляри:

Штемпельні фарби

Сучасні штемпельні фарби випускаються на водній та спиртовій. Кожна фарба розрахована на використання з певними видами поверхонь.

Найпоширеніша фарба - на водній основі, вона застосовується у всіх штемпельних подушках і призначена для проставлення відбитків на папері. Фарба вбирається в поверхню, тому якщо папір глянцевий, така фарба буде просто змащувати. Це саме та фарба, яку ми використовуємо для дозаправки штемпельних подушок, при роботі з печатками, штампами і факсиміле. Колірна палітра різноманітна (синій, блакитний, чорний, коричневий, червоний, рожевий, зелений, фіолетовий, жовтий, оранжевий, бірюзовий, бордовий та біла кольори). Найбільша палітра кольорів штемпельної фарби тільки у нас!

Для глянцевого паперу та будь-яких інших, не всмоктують поверхонь (пластик, скло, бетон, метал, поліетилен і т.д.) використовують фарбу на спиртовій основі. Спирт миттєво випаровується, а відбиток залишається. Такі чорнила можна використовувати тільки з гумовими кліше. Полімерні кліше не підійдуть, через поглинання полімером спирту, що призведе до збільшення полімерного кліше в розмірах і виході його з ладу. При використанні спиртовмісних фарб треба враховувати і те, що спирт випаровується не тільки на відбитку, але і в штемпельною подушці, в яку вони заправлені, тому необхідно в момент простою подушку закривати кришкою або прибирати в герметичний пакет, так можна продовжити експлуатаційні властивості штемпельною подушки.

Фарба на спіротовій основі застосовується для металевих та інши поверхон. Фарба дуже швидко висихае тому не використовуеється з автоматичною фурніторую.

Спеціальні штемпельні фарби. Штемпельна ультафіолетовая невидима і видима фарба на водній основі для паперу та картону. Час висихання на папері 12 секунд. Застосовується для нанесення контрольних міток, для підтвердження автентичності документів, а також для нанесення невидимих ​​міток на шкіру (наприклад в клубах). Виявляється в ультафіолетових променях. Використовується як з автоматичними, так і з ручними печатками і штампами. Колірна палітра фарб: бузкова, жовта, оранжева, зелена і невидима. Наші штемпельні фарби: